Расклад заняткаў

на 1 верасня 2023 г.

Ф.И.О трэнера

Група

Месца правядзення

Количество 

спортсменов-учащихся

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

Веславанне акадэмічнае

Разянкоў А.Ю.

№ 1/3

СПС-3

Гребной центр,
Нижне-Покровская,
50а

Гребной центр,
Нижне-Покровская,
50а

6

8.00-9.30

16.35-18.50

8.00-9.30

18.55-20.25

8.00-9.30

18.55-20.25

8.00-9.30

16.35-18.50

8.00-9.30

17.20-18.50

8.00-9.30

18.10-19.40

№ 1/6

УТГ-3+1

10

15.00-16.30

16.35-18.50

16.35-18.50

15.00-16.30

15.00-17.15

16.35-18.05

№ 1/15

НП-1

10

 

15.00-16.30

15.00-16.30

  

15.00-16.30

Кляпец В.У.

№ 1/2

СПС-5

6

7.45-10.00

7.45-10.00

18.55-20.25

7.45-10.00

7.45-10.00

18.55-20.25

7.45-10.00

7.45-10.45

17.20-19.35

№ 1/5

УТГ-5+3

6

18.10-20.25

16.35-18.50

18.10-20.25

16.35-18.50

18.10-20.25

15.00-17.15

№ 1/8

УТГ-2+1

10

16.35-18.05

15.00-16.30

16.35-18.05

15.00-16.30

16.35-18.05

11.00-12.30

№ 1/12

НП-2

11

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

Кірычэнка К.Ю.

№ 1/7

УТГ-2

Гребной центр,
Нижне-Покровская,
50а

Гребной центр,
Нижне-Покровская,
50а

7

18.10-19.40

16.35-18.05

16.35-18.05

16.35-18.05

17.25-18.55

8.30-10.00

№ 1/9

УТГ-1

8

16.35-18.05

15.00-16.30

 

15.00-16.30

16.35-17.20

10.05-11.35

№ 1/13

НП-2

10

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

Камінская В.М.

№ 1/4

СПС-1+ УТГ-4+1

9

17.05-19.25

17.05-20.05

17.05-19.25

17.05-20.05

17.05-19.25

10.35-13.35

№ 1/10

НП-3+2

10

 

15.30-17.00

 

15.30-17.00

 

9.00-10.30

№ 1/11

НП-2

11

15.30-17.00

 

15.30-17.00

 

15.30-17.00

 

№ 1/16

НП-1

10

9.00-10.30

 

9.00-10.30

 

9.00-10.30

 

Захватаев А.М

№ 1/17

НП-1

10

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

№ 1/18

НП-1

10

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

9.00-10.30

№ 1/19

НП-1

10

16.35-18.05

 

16.35-18.05

 

16.35-18.05

 

Лунёва Д.В.

№ 1/14

НП-2

Гребной центр,
Нижне-Покровская,
50а

9

8.00-9.30

 

8.00-9.30

8.00-9.30

  

на 1 верасня 2023 г.

Ф.И.О трэнера

Група

Месца правядзення

Количество 

спортсменов-

учащихся

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

нядзеля

Веславанне на байдарках і каноэ

Куц У.Г.

№ 2/1

СПС-4

Гребной центр,
Нижне-Покровская,
50а

5

7.45-10.00

17.20-18.50

7.45-10.00

17.20-18.50

7.45-10.00

17.20-19.35

17.20-18.50

9.35-11.05

16.35-18.50

11.20-13.35

№ 2/4

СПС-2

5

15.00-17.15

15.00-17.15

15.00-17.15

15.00-17.15

11.10-12.40

15.00-16.30

9.00-11.15

Міснік М.А.

№ 2/6

УТГ-3+1

11

16.35-18.50

16.35-18.50

 

16.35-18.50

9.35-11.50

9.35-11.50

№ 2/10

НП-2

12

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

15.00-16.30

 

№ 2/11

НП-2

12

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

16.35-18.05

 

№ 2/14

НП-1

10

  

16.35-18.05

 

8.00-9.30

8.00-9.30

№ 2/4

СПС-2

5

 

8.00-9.30

8.00-9.30

   

Рубо В.М.

№ 2/15

НП-1

10

9.00-10.30

 

9.00-10.30

 

9.00-10.30

 
    

Понедльник

Вторник

Среда

Четверг

Пятница

Суббота

Піменаў І.В.

№ 2/3

СПС-3+

УТГ-1

Гребная база г.Орша

ул.Краснофлотская, 1

 

 

8

16.35-19.35

16.35-19.35

16.35-19.35

16.35-19.35

16.35-19.35

9.00-11.15

15.00-17.15

№ 2/7

НП-3+2

10

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

11.20-12.50

№ 2/12

НП-1

10

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

Шатава Д.А.

№ 2/2

СПС-4+ УТГ-2

9

16.30-19.30

16.30-19.30

16.30-19.30

16.30-19.30

16.30-19.30

9.00-11.15

14.30-16.

№ 2/ 8

НП-3+2

11

14.55-16.25

 

14.55-16.25

 

14.55-16.25

 

№ 2/13

НП-1

10

 

14.55-16.25

 

14.55-16.25

 

11.20-12.50

Салатанаў А.С

№ 2/5

УТГ-3+2

9

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

 

16.00-18.15

10.00-12.15

№ 2/9

НП-2

9

 

9.00-10.30

 

9.00-10.30

 

12.30-14.00